Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin wchłonie sąsiednie miejscowości? Radny wskazuje osiedle Borek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 r. o 08:40 Powrót do artykułu
Gmina Wólka. Sztuczny twór wtłoczony między Lublin a Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to się budowałem kilkanaście lat temu w Motyczu bo obiecywano mi kiedyś, że będzie tu miasto. Mieszkaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN STRONK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole zajmijcie się lepiej porządkami przedświątecznymi a nie pisaniem na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw , i tak mało nie płacimy za rachunki , włączając do Lublina tylko podniesiecie nam koszty ...... A Wólka może i wieś ....... ale ludzie wieśniaku.......... Wieśniak to stan umysłu, a nie zamieszkania.... ja mam salon wiekszy jak twoje cale mieszkanie w bloku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos autor artykułu nic nie napisał o konopnicy, to troche dziwne bo jej czesc została wlaczona do lublina. teraz jak powstała w koncu obwodnica(po latach walki o nią) mozna właczyc reszte, przynajmniej część
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: transport w Gminie Wólka czyli linie 22, 2, 55 finansuje wyłącznie Gmina Wólka i nikt inny - Lublin( ZTM) jeszcze na tym zarabia. Po drugie: większość mieszkańców między innymi osiedla Borek, Ciecierzyna itd. odprowadza podatki w Lublinie bo nie raczyła się przemeldować, a korzystają z  infrastruktury na osiedlach (drogi, chodniki, kanalizacja itd.) stworzonej od początku za pieniądze z budżetu Gmin. Po trzecie Panu Radnemu wyłącznie chodzi o podatki, ale pewnie nie pomyślał uchwalając budżet na 2017 rok o lubelskich ulicach np w kierunku Pliszczyna, pewnie nawet nie wie gdzie to jest, a tam dziura na dziurze. Kto chce mieszkać w Lublinie niech się przeprowadzi do Lublina. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, a za korzystanie ze szkół na terenie miasta Gminy też odprowadzają środki m.in. z subwencji do budżetu miasta Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę stosowne służby aby zainteresowały się radnym BANACHEM bo to jest przedstawiciel firm ubezpieczycieli pewnie wziął nie nie mała KASE po przesunieci GRANIC MIASTA firmy z OC ZGARNĄ GIGANTYCZNE OPŁATY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...